Dekoracje ścian na każdą kieszeń

Kupiliście właśnie nowe mieszkanie? Urządzacie świeżo wybudowany lub kupiony dom? A może po prostu poszukujecie pomysłu na odświeżenie swojej przestrzeni? W każdym z tych przypadków zapewne zastanawiacie się co umieścić na ścianach. Poniżej umieszczamy kilka propozycji, które są na każdą kieszeń. Bo nie chodzi przecież o wydawanie wielu pieniędzy, tylko o to, by całe wnętrze dobrze ze sobą współgrało.

Ozdoby w stylu boho i rustykalnym

Obecnie bardzo modne stały się ozdoby wykonane ze sznurka bawełnianego. Wykonuje się z nich różnego rodzaju makramy, łapacze snów. Te piękne dekoracje najlepiej wpisują się w tradycyjne wnętrza lub te utrzymane w tonacji boho i rustykalnej. Doskonale bowiem komponują się z ciepłymi barwami drewna. Nie są to produkty drogie, ale bardzo efektowne. Co więcej, samodzielnie można pokusić się o ich wykonanie. Wówczas potrzeba jedynie materiałów, czasu i cierpliwości. W Internecie dostępnych jest wiele ciekawych filmów krok po kroku opisujących tworzenie tychże dekoracji.

Multiramy i zdjęcia

Jeśli jesteście osobami rodzinnymi, to z całą pewnością powinniście zdecydować się na zakup multiramy na zdjęcia. W niej można umieścić co najmniej kilka fotografii. Możecie również kupić kilka pojedynczych ramek i to je ułożyć w wybrany przez siebie wzór. Taka dekoracja jest tania ale nie umniejsza to jej walorom wizualnym.

Kwietniki na ścianach

Ciekawą dekoracją ścienną są również wiszące kwietniki. Mogą to być modele drewniane, np. półki, a mogą to być także powyżej opisywane makramy. Taka dekoracja w połączeniu z piękną zielenią liści wprowadza do pomieszczenia bardzo przytulny nastrój.

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *